Futófotó (rajtszám és helyszn alapján kereshető, megvásárolható képek)
Köszönjük a képeket Zsiga Ákosnak.

Újabb képek feltöltése esetén ezt a hírt folyamatosan frissítjük...

2014.07.22
5. Győr-Lipót beszámoló

Az 5. Győr-Lipót futóverseny rekordokban bővelkedett. Részvételi csúcsok dőltek 293 egyéni futó és 120 váltó nevezett az eseményre. A verseny hőmérsékleti rekordja is megdőlt.

Vasárnap benépesült az egyetem környéke. Először a kerékpáros túra résztvevői  és a görkorcsolyázók indultak. Öröm volt látni a hullámzó tömeget 10 órakor a rajtnál. A szigetközi kerékpárúton már széthúzódott a mezőny. Az első váltók már a Győrladaméri váltóhelyen jártak, amikor az egyéni mezőny vége elhagyta Győrújfalut. A településeken frissítő várta a futókat, ami a hőségben bőven fogyott. A célba érkezők hősiesen küzdöttek a nagy melegben. A pályacsúcsok ezen a napon nem voltak veszélyben. A Lipóti Termál- és Élményfürdő csodálatos környezete igazi felüdülést nyújtott a célban. Az idei évben már befutóérem várta a célba érkezőket. A részidőmérésnek köszönhetően, már a váltótagok is böngészhetik az időiket.

A Spar Budapest Maraton hivatalos felkészülési versenyére az ország minden részéből és a környező országokból is érkeztek.

Az eredményhirdetésnél  a támogatók által felajánlott díjakat és kupákat kapták. Az egyéni és váltóversenyben nemenként az első 3, korosztályonként az első 3 és a legjobb céges csapatok vehették át a díjakat.

Az ajándékok: Spuri utalványok, Deé borok, RP termékek, Láthatatlan kiállítás belépők, masszázs bérlet.
A nemenként a legjobb győri és szigetközi beérkező a Style felajánlásával 1-1 szépség kúrát kapott. Vass Timiék az idén minden egyéni indulót zoknival ajándékoztak meg.
A legjobb céges csapatokat az Arrabona ételbár meleg szendvics partira invitálta.
A legjobb győri családi és a legjobb szigetközi váltó az Új Hullám Pizzéria meghívását nyerte.
A legjobb futóklubos nő és férfi Alasztics Gyula által felajánlott faragott futószobrot kapta. Az idei vándordíj ismét Görözdi Mátéhoz jutott, a női Gulyás Krisztihez.

Köszönet a technika, versenyiroda, frissítőhelyek önkénteseinek, támogatóknak, az egyesület tagjainak.

Gratulálunk a célba érkezőknek, akik extrém időjárási körülmények között teljesítették a távot.