Kérjük ha teheted, támogasd adód 1%-val a FUTÓBARÁTOK Egyesületet. Adószámunk: 18988132-1-08 Köszönjük!

2012.05.03
Hétvégi beszámoló

Versenyek szempontjából szines hétvégénk volt. Szombaton rendezték Sárváron a 12 és 24 órás futóversenyt. A kicsivel több, mint 1 km-es körön teljesített kihívás a meleg miatt még jobban próbára tette az indulókat.
A futóklubot Kriszti és Miki képviselte. Kriszti először próbálkozott ilyen hosszú távon, nagyon szépen teljesített. Miki már rutinos ultrafutó, de sajnos a hőség keresztülhúzta a számítását.

94,76 km

Szombaton rendezték a hagyományos Komárom-Komárno futóversenyt, ahol 10 km-en Gulyás Kriszti harmadik a szintén győri Tóth Melinda második és Bíró Karesz a harmadik helyen állhatott fel a dobogóra. Alasztics Gyula és Dr. Horváth István első helyezést szereztek a korcsoportjukban. A táv 5610 m volt.

Május 1-én a Samsung Olimpiai Zöld Fesztivál várta a Hármashatárhegyen a futókat, kerékpárosokat, túrázókat. Futóink közül négyen teljesítették a 21 és 14km távokat.

Gratulálunk mindenkinek, aki ezen a forró hétvégén a futás szenvedélyének hódolt!