2010.12.21
15. Karácsonyi Rohanás

December 19-én, aranyvasárnap délután többen ismét a futást választottuk, és jól tettük. Kellemes futóidőben, néhol kicsit nehezített terepen futottuk le az 5,1 vagy 11,3 km-es távot.

Mindenki nagyon szépen teljesített és többen a dobogóra is felállhattak közülünk: Az 5,1 km-es távon Döbrösi Balázs (22:11) korcsoportjában a 2. helyen végzett. Mráz István 11,3 km-en korcsoportjában a 1. helyet szerezte meg, míg Gulyás Kriszti a női mezőnyben nyerte meg a versenyt. De az erős mezőnyben, a dobogóról éppen lemaradók is egyéni rekordokkal, nagyon jó időkkel zárták a versenyt.

A 11,3 km-es versenyt Magyar Imre (Zsitvabesenyő) nyerte 39:25-ös idővel. A második helyet Zatykó Miklós (Győr) szerezte meg 40:34-es idővel. A harmadik helyen Major József (Győr) ért célba. Az ideje 43:14 lett.

A teljes eredménylista letölthető a Győr-Moson-Sopron Megyei Szabadidősport Szövetség honlapjáról.